Reloaded
Novinky

Gipsyho RnB - klesající kvalita ???

Foto Přečetl jsem si starý guestbook a nestačil jsem se divit. Hromada lidí je úplně zděšena Gipsyho RnB albem. Tenhle názor píšu hlavně proto, abych otevřel diskuzi a třeba se mi povede vydráždit mého rudého bratra, aby sem taky konečně něco napsal : )

Na začátek by bylo dobré sdělit, že Gipsy nezměnil styl a nezamířil jako celá scéna do RnB, Dirty South, Grime a dalších nových stylů, které se k nám dostali. Všichni věrní se nemusí obávat konce Syndromu Snopp, ani ničeho podobného. Osobně mám za to, že album Rýmy a blues je velmi dobře nazpívané, vyprodukované a hudebně zvládnuté tak, že spousta komerčních pop hvězd může závidět..
Gipsy si chtěl vyzkoušet RnB, to si dal, udělal krutou desku, nyní se vrhnul na ethno rap a daří se mu genálně spojovat romské klasické pecky s hip hop beatz. Člověk se musí nějak vyvíjet a ne stát na místě. Myslím, že každý, kdo se v českém hip hopu trochu orientuje, musí dát Gipsymu za pravdu a držet mu palce.. Český rap je totálně podprůměrný a hlásit se k němu je naše noční můra. Syndrom Snopp do českého hip hopu nikdy nepatřil a doufám, že patřit nebude.. Bavíme se tím, jak lidi nechápou naše texty a nezvládají naše sekané samply. Všechno se musí vyvíjet, tak jako všechno kolem, nehodláme zemřít, jak se to povedlo českému rapu... : ) SmoG

čtenářů: 3882 | komentářů: 64 | Datum: 23.07. 2006 | názor | Přidat komentář
Nový komentář
Kontrolní Obrázek
 

Zadejte obsah předcházejíciho obrázku*:

Info: Položky označený * musíte vyplnit.