Reloaded
Novinky

Cenzura v Rýmařově na veřejném prostoru

Foto Na festivalu Battle Kings jsem, po dlouhé době zažil něco, co se nedá moc pochopit. Tímto zahajuji novou rubriku skandál. Budeme tady odkrývat podvody, skandály, špínu, demenci, korupci a podobné vychtávky, které již několik let jsou nedílnou součástí českého hip hopu a společnosti vůbec.

Hrál jsem na Battle Kings na Battle Stagei, kde mělo probíhat několik battlů: Freestyle battle, Beatbox battle a Break Dance battle. Beatbox a Break proběhl, čekalo se na Freestyle, na to jsem se těšil, bohužel přišlo vyjádření pořadatelů, že sponzoři si nepřejí, aby se na podiu mluvilo sprostě. Chápu, že sponzoři jsou dost důležitou věcí na festivalech a akcích vůbec, ale tohle mi připadalo trochu moc. Nakonec se odhlasovalo, že freestyle battle proběhne na hlavní stagei po 22:00. Říkal jsem si, že se to tedy nakonec pořešilo a vše "dobře" dopadlo. Bohužel nedopadlo. Můj kámoš Redy z kapely Omega Styl byl napomenut od někoho z města a asi proběhne nějaké vysvětlování, nebo snad něco jako pokuta. Hodil jsem si s Maybe takovej minimegamix Syndromu Snopp při vystoupení Omega Styl a je dost dobře možné, že jsem řekl nějaké sprosté slovo, tudíž se velmi bojím, aby se mi něco nestalo : )
I přes tuhle podivnou historku si myslím, že se festival povedl a stál za to. Perfektní zvuk pan zvukař /ještě jednou se omlouvám, že jsem si spletl balance s bassama/, super občerstvení /na klobásu jsem myslel ještě před chvílí/, parádní lidi, kteří chodili pro podpisy a řvali při megamixu hlasitě SmoG, SmoG, SmoG !!! Toto udělalo velmi dobře mému egu : ) Nakonec bych chtěl poděkovat pořadatelům za super produkci a poradit jim, aby si přístě jako headlinera pozvali Supercrooo : ))

čtenářů: 2638 | komentářů: 50 | Datum: 17.07. 2006 | skandál | Přidat komentář

Zpět na seznam novinek